Email: info@personal-center.si Mob: + 386 41 206 766 Naslov: Litostrojska 44d, 1000 Ljubljana

Uspešno, mednarodno podjetje iz Slovenskih Konjic išče...

Operativni nabavnik (m/ž) - obrat Slovenske Konjice

Osnovni podatki o delovnem mestu:

Lokacija dela: Slovenske Konjice, Savinjska - CE, Slovenija
Tip zaposlitve: Zaposlitev za nedoločen čas
Delovnik: Dopoldan
Oblika zaposlitve: Polni delovni čas
Področje dela: Administracija
Komerciala, trženje in prodaja
Nabava
Strojništvo in mehanika
Trgovina
Poskusna doba:    Po dogovoru
Izobrazba: V. stopnja
VI/1. stopnja
VI/2. stopnja
Znanje jezikov:    Angleščina
Nemščina
Slovenščina
Rok za prijavo: petek, 10.06.2022
Ne zamudite, rok za prijavo poteče naslednji teden!

Vaše odgovornosti bodo:

Vaše naloge bodo:
samostojno opravljanje del in nalog s področja operativne nabave
kontaktiranje dobaviteljev
vodenje informacij o nabavi in količin, ki sprožajo postopke nabave
razvoj in izvedba nabavnih strategij za podjetje
skrb za kontinuirano nabavo materialov in surovin
skrb za optimalne količine naročanja
iskanje in izvedba nabavnih projektov z namenom zniževanja stroškov
priprava in izvedba pogajanj z dobavitelji ter sklepanje pogodb
spremljanje kazalcev uspešnosti dobaviteljev in stalne izboljšave
iskanje, razvoj in skrbništvo dobaviteljev
priprava in analiza alternativnih rešitev na področju nabave
reševanje reklamacij dobaviteljev
opravljanje drugih del po nalogu vodje in organizacijskih predpisih

Od vas pričakujemo:

Pogoji:
končana srednja ali višja šola ekonomsko poslovne usmeritve (V. ali VI. stopnja)
aktivno znanje nemškega jezika
zahtevno računalniško znanje v okolju Windows
sposobnost komuniciranja
zanesljivost, samostojnost, natančnost,
izkušenj v nabavi ne potrebujete, ker gre za vnašanje podatkov in se da delo hitro naučiti.

Prosimo, da pošljete CV, še zraven slovenskega v enem tujem jeziku (EN ali GE).

Ponujamo:

Nudimo vam:
zanimivo delo in prijetno delovno okolje, kjer vaše delo ne bo ostalo neopazno
fleksibilni delovnik
zaposlitev za nedoločen čas

Vse kandidate in kandidatke, ki izpolnjujejo pogoje in bi želeli postati del uspešne ekipe vabimo, da oddajo svoje prijave s klikom na povezavo "Prijava
na delo" ali pošljete na e-naslov: danijel@personal-center.si

V kratkem vas kontaktiramo.

V kolikor vas zanima več informacij nas lahko tudi pokličete na: +386 (0) 40 348 499

Vaše prijave obravnavamo diskretno in zaupno.

Za vas se bo potrudila:

Celotna P.C. ekipa

Vas zanima več?
Pokličite: +386 41 206 766
ali pišite na: info@personal-center.si

Prijava na delovno mesto

* ime in priimek
* email
* telefon

Pripnite CV (možni formati so: PDF, DOC, DOCX, ostali bodo avtomatično izbrisani! Velikost, zaželjeno <1Mb!)

Z oddajo obrazca se strinjam, da vpišete moje podatke v vašo bazo in soglašam z IZJAVO.

Prosimo, da prepišete 3 znake v spodnje okno:

Email: info@personal-center.si    tel.: + 386 41 206 766     Naslov: Litostrojska 44d, 1000 Ljubljana      Facebook