Email: info@personal-center.si Mob: + 386 41 206 766 Naslov: Litostrojska 44d, 1000 Ljubljana

Uspešno podjetje, dobitnik mnogih najvišjih domačih priznanj za kakovost izdelkov in prestižnega naziva Gazela osrednje Slovenije, išče...

PROIZVODNI DELAVEC V PEKARNI (m/ž) v Grosuplju

Osnovni podatki o delovnem mestu:

Lokacija dela: Grosuplje, Osrednjeslovenska - LJ, Slovenija
Tip zaposlitve: Zaposlitev za nedoločen čas
Delovnik: Večizmensko
Oblika zaposlitve: Polni delovni čas
Področje dela: Delo v proizvodnji
Prehrambena industrija, živilstvo in dietetika
Poskusna doba:    Po dogovoru
Izobrazba: II. stopnja
III. stopnja
IV. stopnja
V. stopnja
Vozniški izpit: B kategorija
Rok za prijavo: torek, 31.05.2022
Ne zamudite, rok za prijavo poteče čez 2 dni!

Vaše odgovornosti bodo:

OPIS DELA:
raznovrstna opravila v proizvodnji kruha in pekovskega peciva (priprava surovin, dela na linijah za oblikovanje in deljenje testa
ročno oblikovanje izdelkov, zlaganje izdelkov na transportne vozičke, prevoz izdelkov do vzhajalnih komor in peči, vsajanje izdelkov v peč,
pobiranje pečenih izdelkov iz peči ali transportnih trakov, transportiranje izdelkov do mest za pripravo odpreme,
pakiranje izdelkov na pakirnih linijah in ročna dela pri pakiranju.

Od vas pričakujemo:

Kompetence:
sposobnost za opravljanje dela v skupini,
motiviranost, prilagodljivost in natančnost,
vozniški izpit B kategorije in lastni prevoz,
pripravljenost na delo v več izmenah,
Ročne spretnosti, zmožnost hitrega opravljanja dela, natančnost, sposobnost za opravljanje dela v skupini, sposobnost razumevanja delovnih navodil

Pričakovane delovne izkušnje:
Zaželene so izkušnje v proizvodnih procesih na delih izdelave ali pakiranja izdelkov v živilski proizvodnji, niso pa pogoj!

Druge zahteve:
primernost za delo v procesih izdelave hrane (zavedanje pomembnosti vzdrževanja visokega nivoja osebne higiene in spoštovanja predpisanih postopkov
za vzdrževanje higiene v delovnem okolju)
pripravljenost za prilagajanje delovnega časa zahtevam delovnega procesa
vozniški izpit B kategorije in lastni prevoz

Ponujamo:

zaposlitev direktno pri naročniku za nedoločen čas,
delo v urejeni, čisti in tehnološko napredni proizvodnji,
možnost napredovanja,
izplačilo mesečne stimulacije.
Določitev osnovne place v prvi pogodbi o zaposlitvi je odvisna od delovnih izkušenj kandidata in je zlasti v primeru delovnih izkušenj v živilski ali
pekarski dejavnosti predmet dogovora glede na odločitev na katero delovno mesto bo kandidat razporejen.

V kolikor se vidite v naši sredini, potem kliknite na povezavo "Prijava na delo" ali pošljete na e-naslov: danijel@personal-center.si

V kratkem vas kontaktiramo.

V kolikor vas zanima več informacij nas lahko tudi pokličete na: +386 (0) 40 348 499 - Danijel

Vaše prijave obravnavamo diskretno in zaupno.

Za vas se bo potrudila:

Celotna P.C. ekipa

Vas zanima več?
Pokličite: +386 41 206 766
ali pišite na: info@personal-center.si

Prijava na delovno mesto

* ime in priimek
* email
* telefon

Pripnite CV (možni formati so: PDF, DOC, DOCX, ostali bodo avtomatično izbrisani! Velikost, zaželjeno <1Mb!)

Z oddajo obrazca se strinjam, da vpišete moje podatke v vašo bazo in soglašam z IZJAVO.

Prosimo, da prepišete 3 znake v spodnje okno:

Email: info@personal-center.si    tel.: + 386 41 206 766     Naslov: Litostrojska 44d, 1000 Ljubljana      Facebook