Email: info@personal-center.si Mob: + 386 41 206 766 Naslov: Litostrojska 44d, 1000 Ljubljana

Uspešno podjetje katerega storitve se uporabljajo v farmacevtski, kozmetični, prehrambni industriji in v medicini.

VODJA PROJEKTOV (m/ž)

Osnovni podatki o delovnem mestu:

Lokacija dela: Ljutomer, Pomurska - MS, Slovenija
Tip zaposlitve: Zaposlitev za nedoločen čas
Delovnik: Dopoldan
Oblika zaposlitve: Polni delovni čas
Področje dela: Arhitektura in projektiranje
Delo v proizvodnji
Delo v tujini
Elektrotehnika in elektronika
Gradbeništvo in geodezija
Inženirstvo
Nepremičnine
Projektno in produktno vodenje
Raziskave in razvoj
Strojništvo in mehanika
Tehnične storitve
Vodenje in upravljanje
Poskusna doba:    Po dogovoru
Izobrazba: VI/1. stopnja
VI/2. stopnja
VII. stopnja
Vozniški izpit: B kategorija
Znanje jezikov:    Angleščina
Nemščina
Rok za prijavo: torek, 31.05.2022
Ne zamudite, rok za prijavo poteče čez 2 dni!

Vaše odgovornosti bodo:

Opis dela:
priprava detajlnega inženiringa za projekte
oblikovanje čistih prostorov
priprava podrobnih risb in načrtov
samostojno nadziranje gradbišč
nadziranje in izvajanje projektov
priprava delovnih nalogov in predaja projektov v pripravo dela.

Od vas pričakujemo:

Od kandidata pričakujemo:
VI. – VII. Stopnjo izobrazbe tehnične smeri – strojništvo, gradbeništvo
sposobnost vodenja projektov
sposobnost razumevanja tehnične dokumentacije
dobro znanje nemškega jezika in angleškega jezika
poznavanje računalniških orodij Office, Revit 3D, BIM 360
pripravljenost za delo v tujini (službene poti).

Ponujamo:

Nudimo:
Ponujamo vam stabilno zaposlitev v inovativnem podjetju,
urejene delovne pogoje in možnosti za strokovno izpopolnjevanje.
visok in reden mesečni dohodek
odlični pogoji dela
razgibano in zanimivo okolje

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas 12 mesecev s poskusno dobo 6 mesecev, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo veliko mero samostojnosti in samoiniciativnosti. Iščemo organizirano in za delo motivirano osebo.

Vse kandidate in kandidatke, ki izpolnjujejo pogoje in bi želeli postati del uspešne ekipe vabimo, da oddajo svoje prijave s klikom na povezavo "Prijava
na delo" ali pošljete na e-naslov: danijel@personal-center.si V kratkem vas kontaktiramo.

V kolikor vas zanima več informacij nas lahko tudi pokličete na: +386 (0) 40 348 499

Vaše prijave obravnavamo diskretno in zaupno.

Za vas se bo potrudila:

Celotna P.C. ekipa

Vas zanima več?
Pokličite: +386 41 206 766
ali pišite na: info@personal-center.si

Prijava na delovno mesto

* ime in priimek
* email
* telefon

Pripnite CV (možni formati so: PDF, DOC, DOCX, ostali bodo avtomatično izbrisani! Velikost, zaželjeno <1Mb!)

Z oddajo obrazca se strinjam, da vpišete moje podatke v vašo bazo in soglašam z IZJAVO.

Prosimo, da prepišete 3 znake v spodnje okno:

Email: info@personal-center.si    tel.: + 386 41 206 766     Naslov: Litostrojska 44d, 1000 Ljubljana      Facebook