Email: info@personal-center.si Mob: + 386 41 206 766 Naslov: Litostrojska 44d, 1000 Ljubljana

Uspešno, mednarodno podjetje iz Slovenskih Konjic išče...

Električar specialist (m/ž) - obrat Slovenske Konjice

Osnovni podatki o delovnem mestu:

Lokacija dela: Slovenske Konjice, Savinjska - CE, Slovenija
Tip zaposlitve: Zaposlitev za nedoločen čas
Delovnik: Dopoldan
Oblika zaposlitve: Polni delovni čas
Področje dela: Delo v proizvodnji
Elektrotehnika in elektronika
Poskusna doba:    Po dogovoru
Izobrazba: IV. stopnja
V. stopnja
VI/1. stopnja
Rok za prijavo: torek, 31.05.2022
Ne zamudite, rok za prijavo poteče čez 2 dni!

Vaše odgovornosti bodo:

Vaše delovne naloge bodo:
opravljanje vseh elektro - vezalnih del
preizkušanje elektro omaric
izvajanje samokontrole izdelkov
skrbno ravnanje s sredstvi in orodji
obveščanje vodje kakovosti ali predpostavljenega o opaženih pomanjkljivostih na materialu in proizvodih
iskanje racionalnih rešitev in predlogov izboljšav

Od vas pričakujemo:

Pričakujemo:
dokazilo o šolski izobrazbi smer elektrotehnik energetik, elektrikar energetik
znanje branja elektro vezalnih shem,
izkušnje na samostojni vezavi zahtevnih vezalnih del
samostojnost, pripravljenost za delo v skupini
prednost: znanje nemškega jezika

Ponujamo:

Nudimo vam:
zanimivo in razgibano delo
prijetno delovno okolje, kjer vaše delo ne bo ostalo neopazno
možnost napredovanja
možnost takojšnje zaposlitve
redno mesečno plačilo, katerega višina je stvar dogovora, glede na izobrazbo in delovne izkušnje.

Vse kandidate in kandidatke, ki izpolnjujejo pogoje in bi želeli postati del uspešne ekipe vabimo, da oddajo svoje prijave s klikom na povezavo "Prijava
na delo" ali pošljete na e-naslov: danijel@personal-center.si

V kratkem vas kontaktiramo.

V kolikor vas zanima več informacij nas lahko tudi pokličete na: +386 (0) 40 348 499

Vaše prijave obravnavamo diskretno in zaupno.

Za vas se bo potrudila:

Celotna P.C. ekipa

Vas zanima več?
Pokličite: +386 41 206 766
ali pišite na: info@personal-center.si

Prijava na delovno mesto

* ime in priimek
* email
* telefon

Pripnite CV (možni formati so: PDF, DOC, DOCX, ostali bodo avtomatično izbrisani! Velikost, zaželjeno <1Mb!)

Z oddajo obrazca se strinjam, da vpišete moje podatke v vašo bazo in soglašam z IZJAVO.

Prosimo, da prepišete 3 znake v spodnje okno:

Email: info@personal-center.si    tel.: + 386 41 206 766     Naslov: Litostrojska 44d, 1000 Ljubljana      Facebook